Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gili - Nuk Ka Lule Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

Nuk ka lule në kto fusha
nuk vrapojn ma as drenushat
gjith natyra ra në gjum
sa te humba un

Ref:
O hajde hajde syno i zi
mos vajto për dashuri
sa t’ësht jeta ty kam me t’kujtu
Shkuan muajt shkuan vitet
një fëmi pran teje rritet
mua s’do t’më quan nan
zemra po me kjan
Toka e qielli nuk takohen
hana dhe dielli nuk bashkohen
dy të rinj kur dashurohen
nuk harrohen kur


Ky tekst u dërgua nga  BeniGili
Publikimi: 01/12/1996


Gili - Nuk Ka Lule
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuk Ka Lule".
3. Video është e këngës "Nuk Ka Lule", por nuk këndohet nga Gili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gili:


Komente 0