Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gili & Enis Potoku - Badiahava Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8ENIS:
Me ne fund mbaroi kjo dashuri u kry
me nuk do te harxhoj as koh as fjal per ty
Se fjalet veq lodhin a fole ti a heshte
gjerat doT ndodhin deshte ti a s'deshte

GILI:
Asgje sja paska vlejt asgje per ty
une kam ndryshuar krejt veq ty, ty met pelqy
Kalova detra bjeshket une i ndava dola nga vetja kreit ish BADIHAVA.

REF : ENIS-GILI
Un nuk kam mujt ma shum,un nuk kam dit ma shum
e kam dasht krenarin e vrava me lot netet i lava Badihava Badihava
Asgje me shum un nuk kam dasht se ne te jemi bashk
Asgje un nuk kam dasht veq ne te jemi bashk
Asnje me shum un nuk kam dasht veq ty me me dasht


Ky tekst u dërgua nga  rina   dijeeeeEnis Potoku & Gili
Renditja: Top 200
Publikimi: 05/06/2011
Festivali: Top Fest 8


Gili & Enis Potoku - Badiahava
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Badiahava".
3. Video është e këngës "Badiahava", por nuk këndohet nga Gili & Enis Potoku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gili:


Komente 0