Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Live Video Kërko Video

Gili - A Je Mire  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  4

Komente

1 🔥

30/11/2014

2014-11-30T18:52:17+00:00

Këngë e albumit:

"Ç'kemi"
S'du me dal me shoqe as me shoke
Se mire me m'fole mu keq po m'doket
S'du me dale jo pse nuk kam kohe
Pse me dale kur ma dashnine s'e shoh

E rahat mu nuk me lajne
Nje pyetje te njejte ma bajne

Ref...
A je mire a je mire
Mire nuk muj me kane
Qysh muj me kane
Kur dashnia mu m'ka lane

A je mire a je mire
Qysh me ua spjegu
Veç ken e ka lane dashnia
Mundet me m'kuptu

S'du me dale po du me ndejt te shpija
Mos me vijne shoqnija as kojshija
Se per mu çdo gje ka ndryshu
Pa dashni nuk di me jetu

Ref...
A je mire a je mire
Mire nuk muj me kane
Qysh muj me kane
Kur dashnia mu m'ka lane

A je mire a je mire
Qysh me ua spjegu
Veç ken e ka lane dashnia
Mundet me m'kuptu

...

Ref...
A je mire a je mire
Mire nuk muj me kane
Qysh muj me kane
Kur dashnia mu m'ka lane

A je mire a je mire
Qysh me ua spjegu
Veç ken e ka lane dashnia
Mundet me m'kuptu


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesi
Më Shumë Këngë Nga Gili:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet