Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gili - Mashtrues I Perhershem Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Po me njofton me femren tende te re
Per mua i thua se me ke shoqe e femijerise
Ajo e ndjen e ndjen se po genjen
E njoh un at ndjenje te xhelozise

Sa here dhe mu kshtu ma ke ba
Shum shoqe ne thojza mi ke prezentu
Femra jote e re e bukur sa ska
Mjer ajo me kend ka perfundu

Refreni:
E ti kishe kishe kishte
Nuk ki faj
E sa here kjo ftyre pa faj
Me ka bere te qaje
Kishe kishe kishe
Jam i ndershem
Cka je ti cka je.
Mashtrues i perhershem

Po me njofton me zogzen tende te re
Si nje gjahtar krenar ne krah e mban
Ajo se din se eshte viktim e re
Nuk e din sa shpejt ti ke me kan
Sa here dhe mu kshtu ma ke ba
Shum shoqe ne thojza mi ke prezentu
Femra jote e re e bukur sa ska
Mjer ajo me kend ka perfundu

Refreni:
E ti kishe kishe kishte
Nuk ki faj
E sa here kjo ftyre pa faj
Me ka bere te qaje
Kishe kishe kishe
Jam i ndershem
Cka je ti cka je.
Mashtrues i perhershem


Ky tekst u dërgua nga BesaGili
Publikimi: 01/12/2015
Muzika: Ilir Berani
Teksti: Ilir Berani
Orkestrimi: Miti Geci


Gili - Mashtrues I Perhershem
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mashtrues I Perhershem".
3. Video është e këngës "Mashtrues I Perhershem", por nuk këndohet nga Gili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gili:


Komente 0