Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gili, Sinan Hoxha & Juliana Pasha - Gajdexhi (Potpuri Gezuar 2022) Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


[Juliana Pasha:]
Nuk ka dasem jo pa daulle
Nuk ka valle pa valltare
Ju gezoni edhe festoni
Sot kjo valle mos te ndaloje

Ref (x2)
Bjeri Gajdes Gajdexhi
Bjeri Mos Tu Ndalte Dora
Gajdexhi more djal i ri
sot te erdhi ora

...
...


Gili, Sinan Hoxha & Juliana Pasha - Gajdexhi (Potpuri Gezuar 2022)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gajdexhi (Potpuri Gezuar 2022)".
3. Video është e këngës "Gajdexhi (Potpuri Gezuar 2022)", por nuk këndohet nga Gili, Sinan Hoxha & Juliana Pasha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gili:


Komente 0