Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gili & Sabri Fejzullahu - Bon Be Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Zemër mirëmëngjes
Nga ti po e pres
Veç një “yes” e me u bashku
Se dashnia kështu e ka, me u idhnu e me u pajtu

Zemër mirëmëngjes
Mos e merr me stres
Tona bahen me kismet
Po të lë me pritë me pritë
E me m’a ditë

Bon be, bon be
Zemër veç mu m’ke
Nuk ke tjetër kon, veç mu m’don, don don don
(x2)

Nuk i bie n’fije k’saj dashnie
s’kam formulë as reçetë
Si t’ia bëjë zemra e shkretë
Kjo pyetje pa pergjigje
Dashuria nuk ka ligje
Veç zemra digjet digjet

Bon be, bon be
Zemër veç mu m’ke
Nuk ke tjetër kon, veç mu m’don, don don don
(x2)


Ky tekst u dërgua nga Rrezik dhe GaydrienneGili & Sabri Fejzullahu
Renditja: Top 200
Publikimi: 13/05/2022
Muzika: Ilir Berani
Teksti: Ilir Berani
Orkestrimi: Ardian Kastrati
Video Produksioni: BUG Production


Gili & Sabri Fejzullahu - Bon Be
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bon Be".
3. Video është e këngës "Bon Be", por nuk këndohet nga Gili & Sabri Fejzullahu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gili:


Komente 0