Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gili - Sa Kushton Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Kjo kenge si mu shkru per mu
Ah sa dhembje kam kalu
Ju lutem mos ma kujtoni
Mos ma knoni mos ma knoni

Ref:Sa kushton me pagu
Veq mos me ma knu
Kangen e dashnis
Se po ma kujton sa e kam dasht dikan
e me ka braktis
Sa kushton o sa kushton
Me pagu mos me ma knu
kangen e dashnis
Se po ma kujton sa e kam dasht dikan
e me ka braktis

Mas syve mas shpine
Nje mij mashtrime mi ka ba
Kam foto kam gjirime
Nuk ka dyshime
Krejt i kam pa
Knohen kenge me miliona
E kjo kenge eshte veq e jona
Si mi shkru per zemrat tona
Mos ma knoni mos ma knoni

Ref:Sa kushton..


Ky tekst u dërgua nga Gona SGili
Renditja: Top 200
Publikimi: 30/06/2023


Gili - Sa Kushton
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sa Kushton".
3. Video është e këngës "Sa Kushton", por nuk këndohet nga Gili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gili:


Komente 0