Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gillespie - Tv Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Do ta pi kafën e mëngjesit
Posa ta ujis lulen time
Do ta pi kafën e mëngjesit
Do ta hap unë dritarën time
Që të hyjnë n’dhomë rrezet e diellit
Do ta hap unë dritarën time

Posa shijova kafën time
Vendosa ta ndez televizorin
Posa shijova kafën time
Sapo e ndala televizorin
U mbështeta unë në karrigën time
Sapo e ndala televizorin

Desha te bëj pakëz ushtrime
Që të jem pakëz më vitale
Desha te bëj pakëz ushtrime
Por prap u mbështeta n’karrigën time
Dhe prap e ndeza televizorin
Unë prap u mbështeta n’karrigën time


Ky tekst u dërgua nga guriGillespie
Publikimi: 01/12/2005


Gillespie - Tv
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tv".
3. Video është e këngës "Tv", por nuk këndohet nga Gillespie.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gillespie:


Komente 0