Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gillespie - Luledielli Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Luledielli, në aksion,
Fotogjenik, si gjithmonë
Mirësinë, ajo e shprehë
Aq herë, sa shkel mbi dhe

Sa herë, e them me plot hare
Vepër mirë, jemi ne

Ajo e sheh, se nuk gabon
Kur i premton, një ksilofon
Luledielli, i shtrirë mbi re
Nuk e pengon, kur ajo e shikon


Ky tekst u dërgua nga guriGillespie
Publikimi: 06/06/2007


Gillespie - Luledielli
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Luledielli".
3. Video është e këngës "Luledielli", por nuk këndohet nga Gillespie.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gillespie:


Komente 0