Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gillespie - Ku Je? Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Spo di ku jom nisë
Rrugës për me shku
Përballe pe shoh nil is

Kah me u orientu
Veq ni sen e di
Që ty jom tu t’kërku
Kisha pasë qef me t’gjetë
Nëse ti sëm gjen mu

Se ti je, ti je, ti je, ti je shumë larg
Ose qaq afër afër, sa s’po muj mët pa

Ende po t’kërkoj
Veq n’ty po mendoj
Kah do që po shkoj
Pres zërin ta ndëgjoj
Nëse pranë t’kaloj
A thua si t’veproj
Veq n’ni sen s’dyshoj
Që dua të t’takoj

Pra dil, dallohu, doku ose largohu
Djathtas ose majtas,
Munësh edhe përballë


Ky tekst u dërgua nga guriGillespie
Publikimi: 01/12/2005


Gillespie - Ku Je?
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ku Je?".
3. Video është e këngës "Ku Je?", por nuk këndohet nga Gillespie.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gillespie:


Komente 0