A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Gillespie - Femme Fatale


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

04/02/2009

2009-02-04T14:45:12

Participating in

Top Fest 6


fillikat i vetem e ha ket Boston
kjo nuk ka lidhje me te qenit agronom
do ta hap nje ferme
e te filloj nje jete te re
ne kete qytet sa te varfer jemi ne
hezitim te madh shoh ne syte e tu
oh te lutem loqk beje kete pune per mu

zhurm e madhe
thatesire e madhe
e dheze nje cigare
femme fatale
femme fatale
foto zhurnale
bene cantare

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019