Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gillespie - Anisa  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Video Produksioni:

Pinkmoon Creative

Pjesëmarrëse në

VFM 2012

Pjesëmarrëse në

Netët E Klipit Shqiptar 11

Komente

Asnjë Koment

11/04/2012

2012-04-11T09:42:58+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Anisa" kënduar nga Gillespie.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Gillespie i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Gillespie:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet