Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gillespie - Intro (Një Ditë E Zakonshme) Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


I love you, you love me
Let's make a family tree! Yeah Yeah

I love you, you love me
Let's make a family tree! Yeah Yeah

I love you, you love me
Let's make a family tree! Yeah Yeah

I love you, you love me
Let's make a family tree! Yeah Yeah
Gillespie
Publikimi: 01/12/2005


Gillespie - Intro (Një Ditë E Zakonshme)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Intro (Një Ditë E Zakonshme)".
3. Video është e këngës "Intro (Një Ditë E Zakonshme)", por nuk këndohet nga Gillespie.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gillespie:


Komente 0