Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gillespie - Letër Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Me laps në dorë, vizatoj,
andrrat e detin, për ty
N'fletë të bardhë, perëndoj
n'ftyrën tande, tu flejtë

Dal në mal shëtis
një zog e porosis
këtë letër ma dërgo
adresën mos e harro

E kam qëndis për bukuri
sa t'ambël, këtë poezi, për ty
E thurun plot, përplot dashni
Me erën e malit, kjo kangë

Dal në mal shëtis
një zog e porosis
këtë letër ma dërgo
adresën mos e harro
Gillespie
Publikimi: 20/01/2018
Muzika: Gillespie
Teksti: Gillespie
Inqizimi Edhe Qendisja: Studio C, Prishtina
Video Post-Production: Chaotic StudioGillespie - Letër
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Letër".
3. Video është e këngës "Letër", por nuk këndohet nga Gillespie.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gillespie:


Komente 0