Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gillespie - Trafiku I Ngarkuar Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Filloi një ditë e re,
dielli i fshehun nën re
nuk e mban mend atë që e the
të tjerët nuk e vëjnë re

Sonte në ëndërr t'shoh ty
nesër nuk je aty
kërkund ti nuk je
këtë vetë e the

Trafiku i ngarkuar
e di se jam vonuar
kërkoj ndjesë këtë herë
këtë do ta them përherë
Erën ta nuhas
atë erë të vjetër por me vlerë
gjithmonë bërtas
kur më thu' jam e pa vlerë

Sonte në ëndërr t'shoh ty
nesër nuk je aty
kërkund ti nuk je
këtë vetë e the, vetë e the…
Gillespie
Publikimi: 16/09/2017


Gillespie - Trafiku I Ngarkuar
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Trafiku I Ngarkuar".
3. Video është e këngës "Trafiku I Ngarkuar", por nuk këndohet nga Gillespie.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gillespie:


Komente 0