Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gillespie - Mbi Re Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

E di një tregim për një lule të bukur
që çdo flutur
do ta kishte n'qejf

Petale t'njoma e ngjyra të buk'ra
jo si ajo nuk ka
aromën ma të mirë n'qytet

Të shikon ty qiell,
Të shikon ty, e flet me diellin
Të shikon ty qiell
Të shikon ty, th'rret ylberin

Hajde, hajde t'ecim bashkë mbi re
Hajde, hajde t'ecim bashkë mbi re

Të shikon ty e me tjerët flet...


Ky tekst u dërgua nga Mentor 008Gillespie
Publikimi: 16/09/2017


Gillespie - Mbi Re
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mbi Re".
3. Video është e këngës "Mbi Re", por nuk këndohet nga Gillespie.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gillespie:


Komente 0