Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gima
  • Jeton dhe vepron në :
  • Austri 
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2 / Votuan:  7
Këndon kryesisht: pop-rock

Gima është këngëtar i njohur. Më datë 24 Prill 2015, Gima publikon videoklipin "Shpirt".

Më datë 24 Prill 2015, Gima publikon videoklipin "Malli Per Ty".

Më datë 14 Gusht 2015, Gima publikon videoklipin "Dada".

Më datë 8 Qershor 2016, Gima publikon videoklipin "Zbardhi Dita".

Më datë 16 Shkurt 2017, Gima publikon videoklipin "Veni Jem". Muzika e këngës u punua nga vetë Gima, teksti u shkrua nga vetë Gima.

Më datë 27 Korrik 2017, Gima publikon videoklipin "Vjollcat".

Më datë 16 Maj 2018, Gima publikon videoklipin "Perëndi". Muzika dhe teksti u shkruan nga vetë Gima.

Më datë 14 Qershor 2018, Gima publikon videoklipin "Hape Zemrën".

Më datë 27 Tetor 2018, Gima bën prezentimin e albumit live ne Rockuzinë, Prishtinë, ora 21:00.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Profili

Facebook

Profili

Facebook

Shto profile

të tjera


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet