Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gjafer Kinolli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2
 • Vendlindja:
 • Gjakovë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Gjermani 
 • Mosha:
 • 27 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Gjafer Kinolli është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne, etno dhe popullore vajtuese. Në vitin 2014, Gjafer Kinolli publikon albumin "Ani Ani Moj Te Dashur". Më datë 9 Mars 2015, Gjafer Kinolli publikon videoklipin "Black Out". Më datë 29 Nëntor 2016, Gjafer Kinolli publikon videoklipin "Hallall Kur". Më datë 7 Gusht 2017, Gjafer Kinolli publikon videoklipin "Kalle Sonte". Më datë 8 Shkurt 2018, Gjafer Kinolli publikon videoklipin "Dridhe Belin". Më datë 18 Gusht 2018, Gjafer Kinolli publikon videoklipin "Pasha Krej...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë KomentAni Ani Moj Te Dashur (2014)


  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Deba

Noli Pajaziti

Faton Bajrami

Ernim Ibrahimi

Besnik Gjakova

Turab Hajolli

RapSIone

Herolind Iseni (Lindi)

Florian Krasniqi

Mergim Mjeku

Tags: Gjafer Kinolli, Gjaferi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet