A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tema: Poezi Per Nënën

Nenes

e bukur si hena
shkelqen porsi dielli
e mbushur me legjenda
plot me thesare

per nenen time
qe me rriti me shume mundime
per jet do ta kujtoj sa te
jem gjalle sdo ta harroj

- poem written by Gjejrane Dervishaj


- Submitted by Gjejrane Dervishaj -

Not Yet Rated


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019