A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tema: Poezi Për Babain

Babit Tim

i dashur baba
te falenderoj nga zemra
te dua deri ne pafundesi
sa oqeani ka thellesin

faleminderit per mundin
qe bere per mua
te me shkolloje deri
sa te behesh krenar per mua

keto fjale qe po
ti them jane te
pakta per ty falemninderit
heroi im qe me rrite me dashamiresi
dha me bere te ndjehem krenare per ty

- poem written by Gjejrane Dervishaj


- Submitted by Gjejrane Dervishaj -

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  1

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019