Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Gjenovefa Myrtaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
Gjenovefa Myrtaj është një shkrimtare.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Artistë Të Ngjashëm:

Sofia Ziri

Liza Ndreca

Besiana Avdyli

Klarita Selmani

Aidana Hyka

Liliana Shkodrani Bici

Shyhrete Ahma

Tina Jortimela

Marigona Koca

Aida Elb

Tags: Gjenovefa Myrtaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet