A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Gjergj Hila - Do Te Vij


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

11/12/2010

2010-12-11T21:39:00

kur eci rruges Paris London kjo zemra ime per ty vajton nder trotuare me cante ne shpine un eci bredhi jo skam makine
ref. por do te vi te lutem shum ti hapi krahet aty jam un
un te kerkoj ty nder vitrina imazhin yt s'esht manikina plot me urrejtje vitrinen nderroj imazhin tend perhere kujtoj


Lyrics submited by gjergjKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019