Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gjergj Jorgaqi - Pa Dashuri Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  23

sa nuk te dua ty
lodhem shum te te mesoj

dhe pse te dua ty
jo nuk mundem te t'mallkoj

sepse ti mua me ploteson
pjesen qe mua me mungon

jo se nuk bej pa ty
por sdua te kem stres
kur un kam frik se vdes

ref:
se un di te jap por di te marr
sepse cdo gje e kemi ndare

nese uron ti dashuri
un te fal lumturi

te dashurosh nuk esht biznes
se me para cdo kush te mban
dhe te me duash preferoj
. . .

sepse ti mua me ploteson
pjesen qe mua me mungon

jo se nuk bej pa ty
por sdua te kem stres
kur un kam frik se vdes

ref

se ne shpres jo nuk loj
dhe ndjenjat nuk i shes

po e kerkoj qe ti fitoj dhe pres
ti nje dite do te duhesh atje ku se pret

pa dashuri ti mund te mbetesh vete

na na na na na na
na na na na na na

ref


Ky tekst u dërgua nga Grisela

Gjergj Jorgaqi - Pa Dashuri
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pa Dashuri".
3. Video është e këngës "Pa Dashuri", por nuk këndohet nga Gjergj Jorgaqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gjergj Jorgaqi:


Komente 0