Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gjergj Jorgaqi - Ne K'te Nate Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  18

Diku nje poezi degjoj
dhe enderrimet mua me zgjohen
ti shoqeron vargjet e mia
krijon k'to vargje dashuria

Degjon nje tingull, thua nje fjale
degjon nje tingull, hedh nje hap
nje dy tre keshtu vazhdojme
ne me rradhe.

Refren 1
Ne k'te nate dua te kendoj
ne k'te nate dua te vallzoj
te degjoj nje tingull dhe te hedh nje hap

Refren 2
Ne k'te nate dua te kendoj
ne k'te nate dua te vallzoj
diku aty me ty aty prane.

Sa pran' te dua sepse tek ty gjej
motivacion per dashurin
Po kur degjon si kengen time ndjen
me fort te dua ty o shpirt
eeeejjjjj

Ref. Ne k'te nate, dua te kendoj
ne k'te nate dua te vallzoj
......................


Gjergj Jorgaqi - Ne K'te Nate
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ne K'te Nate".
3. Video është e këngës "Ne K'te Nate", por nuk këndohet nga Gjergj Jorgaqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gjergj Jorgaqi:


Komente 0