Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gjergj Kaçinari - Cash Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  92

Për të, je thjesht një si gjithë të tjerët
për të, ti do të jesh tek të mjerët
pará, dhe mbreti ti je
makina dhe famë, je për të
por ajo s’e di çdo gjë ka një fund
mbi) sende pavlerë, zemra të mund

Çdo gjë që kërkon ti mund ta gjesh
por lumturia s’ështe në cash
një ëndërr plot luks mund të jetosh
por një ditë, do duhet të zgjohesh nga ajo vetmi

Për të, je thjesht (një) varkë në oqean
në të, një botë e zbrazët, e thatë
pará, dhe mbreti ti je
makina dhe famë, je për të
por ajo se di çdo gjë ka një fund
mbi) sende pavlerë, zemra të mund

Ti cfarë do s’e di
genjehesh lehtë si femijë
mund të notosh në dollare
por veç në dashuri ankand jo nuk ka


Gjergj Kaçinari - Cash
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Cash".
3. Video është e këngës "Cash", por nuk këndohet nga Gjergj Kaçinari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gjergj Kaçinari:


Komente 0