Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kachinari - Another Day Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  69

I’m gone
I’m lost
Trying to find my way
Wandered in the gloom of this night
I find it too hard
To carry on,
Alone
Nothing seem to feel the emptiness
You left
Behind
Tonight I’ll carry you with me
Althought I know I can’t be with you
I want to touch your feelings
I want to feel your touch
As you gently whisper in my ear that somehow
You will be back again
Please don’t go away
I’m begging you to stay,
Just for another day...
Now I’m afraid
I have to wake up and find out
You’re not here...
I’m lying here alone and I wonder
Would you come and hold me in your arms?
So I could stop the time and stay like this forever!
Forever..
Until I wake up,
Again..
I’m begging you to stay,
Just for another day...
Another day..


Ky tekst u dërgua nga Elia





Kachinari - Another Day
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Another Day".
3. Video është e këngës "Another Day", por nuk këndohet nga Kachinari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gjergj Kaçinari:


Komente 0