Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kachinari - All I Want Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  73

I gotta get away from here
Just for a while,
Realise if this is real
I gotta know what it is gonna be(cause)
Now I'm free, I can see,
All I want is right in front of me
Someday, I will find what I've been looking for,
Off the door!

I've got nothing left to do
I can't take no more,
All the lies that I've been through
Now I know I gotta stand my ground
When everyone's trying to drag me down but
Now I'm free, I can see,
All I want is right in front of me
Someday, I will find what I've been looking for.

Now I'm free, I can see,
All I want is right in front of me
Someday, I will find what I've been looking for,
Off the door!


Kachinari - All I Want
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "All I Want".
3. Video është e këngës "All I Want", por nuk këndohet nga Kachinari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gjergj Kaçinari:


Komente 0