Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kachinari - Forevermore Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  66

Here we are again
Where everything began
Like a distant memory
Of a place we used to be

We waited for so long
Along this lonely ride
To slip beyond the door
And leave this all behind

'cause it's over now
It's over now
It's all over now
Baby it's over now

Do you remember how
We lost into the wild
Through the blues of night
Waiting for the morning light

All the glorious times we had
All the stupid things we've done
All the memories that we've made
Now seem to be gone

'cause it's over now
It's over now
It's all over now
Baby it's over now

So here we are again
Where everything began
A place we've been before
And will be forevermore


Kachinari - Forevermore
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Forevermore".
3. Video është e këngës "Forevermore", por nuk këndohet nga Kachinari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gjergj Kaçinari:


Komente 0