Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gjergj Suljoti - Rritesh Neper Vite Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  3

Neper vite ecen Shqiperi
moj zemer kuqe dhe krenare
ballelart ne cdo stuhi
dhe cdo dite sjell nje gezim te ri
Brezat lidhur si vargmal
ne gji mbajne frymen e partise
Ndaj dhe ritesh lart me lart
ti me gjak e shkrojte historine
Ne me partine dhe Enver Hoxhen
lart me lart flamurin mbajme
dhe ty moj Nene te lulezojme
dhe sy te mprehur vigjelojme
Ritesh ritesh neper vite
Shqiperi nena jone
Dhe ne bijte e tu te falim
djersen e ballit tone


Gjergj Suljoti - Rritesh Neper Vite
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Rritesh Neper Vite".
3. Video është e këngës "Rritesh Neper Vite", por nuk këndohet nga Gjergj Suljoti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gjergj Sulioti:


Komente 1