Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Gjergj Tunaj

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Gjergj Tunaj është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 21 Korrik 2016, Gjergj Tunaj publikon videoklipin "S'ka Si Ti". Më datë 14 Qershor 2017, Gjergj Tunaj publikon videoklipin "Djem E Qika". Më datë 26 Maj 2019, Gjergj Tunaj publikon videoklipin "Bekimi I Prindërve"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Egzon Bajra

Bekim Tetova

Kujta

Hakif Krasniqi

Amir Rexhepi

Omar

Lorik Kasapolli

Arsen Mani

Naim Smakolli (Nimi)

Flakron Voca

Tags: Gjergj Tunaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet