Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gjeto Luca - Vajzat Shqiptare Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  4

Ti moj vajze je jeta ime
ti je diell qe me ngroh
ti je drita e syve te mi
prandaj t lutem mos perendo


REF:
s'du menjen t'ma nderroni
s'du jeten t'ma ndryshoni
s'du s'du asgje nk du

s'du menjen t ma nderroni
s'du jeten t ma ndryshoni
vec ti t jetosh me mu


Ky tekst u dërgua nga VANNAGjeto Luca
Publikimi: 02/04/2013


Gjeto Luca - Vajzat Shqiptare
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vajzat Shqiptare".
3. Video është e këngës "Vajzat Shqiptare", por nuk këndohet nga Gjeto Luca.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gjeto Luca:


Komente 0