Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gjeto Luca - Cun Mula Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  22

Nga po vjen more Çun Mula
prej Kelmendit sot u ula
nga po vjen more Çun Mula
prej Kelmendit sot u ula

Prej Kelmendit sot u ula
kam marr vesh se m’asht zan rruga
prej Kelmendit sot u ula
kam marr vesh se m’asht zan rruga

Ma zan rruga me shumice
prej n'Kastrat deri n'Kamice
a zan rruga me shumice
prej n'Kastrat deri n'Kamice

Si zog shqipe n'mal mbi male
e kish fale zoti ket djale
si zog shqipe n'mal mbi mal
e kish fale zoti ket djale

C'po xhemon ky mali hotit
N'Podgoric po kerset topi
Ç'po xhemon ky mali hotit
N'Podgoric po kerset topi

Kerset topi edhe pushka
po na vin topat me mushka
kercet topi edhe pushka
po na vin topat me mushka

Nuk jam djale per me u korite
jam Çun Mula pushk me qite
nuk jam djale per me u korite
jam Çun Mula pushk me qite


Ky tekst u dërgua nga Ton Peci   aurela1989Gjeto Luca
Publikimi: 02/04/2013


Gjeto Luca - Cun Mula
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Cun Mula".
3. Video është e këngës "Cun Mula", por nuk këndohet nga Gjeto Luca.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gjeto Luca:


Komente 0