Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gjeto Luca - Jam Malsor Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.8 / Votuan:  4

I Skam nigju noiher nket jet
me i sill ment njeriu tuj fjet
skam nigju askush smka than
seshte shkru nbibel as nkuran

Ref (2x)
Malajzez naloje at dore
mos harro se jam malsor
mos prek plagt qe mke shkaktu
sduroj ma boll kam duru

II
Mpate thon se jam nji tjeter
nuk jam ma ai shkau vjeter
qeni zi po jep prov
don me bo malsin nkosov

Ref
Mos ma maj grushtin ner hun
nuk ta jap voten me dhun
mos prek plagt qe mke shkatu
sduroj me boll kam duru

III
Mos i nez malet vetima
mos guxo me mi prek trimat
ta lshon zanin historia
mir e din kush eshte malsia

Ref (3x)
Malajzez naloje at dore
mos harro se jam malsor
mos prek plagt qe mke shkaktu
sduroj ma boll kam duru


Ky tekst u dërgua nga FlaviaGjeto Luca
Publikimi: 11/02/2013


Gjeto Luca - Jam Malsor
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jam Malsor".
3. Video është e këngës "Jam Malsor", por nuk këndohet nga Gjeto Luca.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gjeto Luca:


Komente 0