Më mbaj mend (për 1 muaj)


Gjeto Luca - Kurbeti

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kurbeti".
3. Video është e këngës "Kurbeti", por nuk këndohet nga Gjeto Luca.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Gjeto Luca - Kurbeti  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

02/04/2013

2013-04-02T12:01:48+00:00lyp me sy prindja uladin

kurbeeeeet kurbeeeet...
o mos me leeeer ler mua te tres
o mos naj leeeer nanat o ne zie
o mos naj leeeer bijat ngjinie

ooooo qa kan malet o qe lshojne zane
qa kan fushat o qe lshojn gjame
qa kan babat qe po therrasin tmjerat nana qe nuk pelsasin dikush thot oo uasht djeg shpija dikush thot oo uasht djeg gjinia e verteta thuhet me nji fjale thojn kan met shpijaaat pa djale

ooooooo shum kto nanat o i kan merzite shum kan vujt o kto djemt me i rrite na i kan rrit o naj kan martua kan nis shpin o per me u shumua sa i kan rrit e i kan ba sa vetin kan lan shpin kaaan marr kurbetin

ooooo kjoft mallku o kurbet o i zie skalon jeta pa gru pa fmije rritet fmija sa me dit malli mami thot o ku e kam babin zdin cmej i than o nana uladit se lajn lot ooo ne syt e ballit

ooooo kalojn muj o e kalojn vite nane e babe o po rrin tuj prite rrin tuj prit o si qyqja e malit kur po kthehet o ne shpi djali vjen o nji dit o qe vet pleqnija don me pas o djalin te shpija kur tju vin o shpirti tju dalin LYP ME SY O PRINDJA ULADIN vec me ju lan o nji amanete oooooooo kjoft/sh mallku o i ziu kurbete


Ky tekst u dërgua nga jetmir
Më Shumë Këngë Nga Gjeto Luca:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet