Më mbaj mend (për 1 muaj)


2 Fjalë Për Klipin E Ri “Si Me Def” Nga Gjiko


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
[02-07-2015]
Reperi Gjiko(The flyboy) sapo ka publikuar në treg videoprojektin e tij më të ri të titulluar "Si me def".

Kënga është punuar në stduion e Red Box Entertainment, në të cilën bën pjesë reperi aktualisht.

Tekstin e ka shkruar vetë Gjiko e ndërsa muzikën e ka realizuar Big Beng Beats.

Videoklipi është punuar nga produksioni nga Prishtina, Imagine Films.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

      Gjiko - Si Me Def [Teksti dhe Klipi]


Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet