Gjiko

2 Fjalë Për Klipin E Ri “Edhe 3” Nga Gjiko Ft. Mc Kresha

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[25-11-2015]
Dy reperët tanë të njohur Gjiko & MC Kresha sapo kanë publikuar videoklipin e tyre më të ri me titull "Edhe 3".Kënga është hip hop e punuar nga Big Bang Beats, e ndërsa tekstin e kanë shkruar vetë Gjiko & MC Kresha.

Videoklipi është mjaft hot dhe nuk lejohet t1% shikohet për persona nën moshën 18 vjeçare.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

2 Fjalë Për Klipin E Ri “Edhe 3” Nga Gjiko Ft. Mc Kresha

  Gjiko - Edhe Tri (Feat.Mc Kresha) [Teksti dhe Klipi]

Komente 0