Më mbaj mend (për 1 muaj)


Torta Speciale Për Gjikon, E ëmbël, Por Me Marihuanë


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7
[04-01-2016]
Reperi i njohur Gjiko The fly boy së fundmi ka festuar ditëlindjen e tij të 24-rt, dhe me këtë rast ai ka marrë shumë dhurata nga familja dhe shoqëria e tij.

Gjiko kishte vendosur që këtë festë ta kremtonte me shoqërinë e tij në një lokal, ku edhe ata i kishin pregaditur atij një tortë surprizë.

Torta speciale për ditëlindjen e Gjikos ishte e pregaditur në mënyrë shumë të veçantë pasi kishte edhe shenjën e Marijuanës në të.

Por çfarë përmbajtje mund të kishte ajo tortë?
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet