A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • G
  • Gjiko
  • Bari Terla (Shllajferic)

Official Video

Video Link

Gjiko - Bari Terla (Shllajferic)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  31

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

18/05/2013

2013-05-18T18:09:33

Video Produksioni:

Framein Production


N'kar Ti e n'kar aj , luj Soni me ket sport Malaj
Po duhna mu derdh se Truni mu Aj
Kom honger shum spanaq popeye
Tu u ter n'tavan 3 Kilogram bari i vendosur nram
Kur shiten thehet kari gangnam style
Gjiko me kta djemt e kqij po vjen ju koft perhajr/
Tu perzi crack n'oborr kojshit thojn po bon ajvar
Flowin e mbreht sakic
Tash jaranat mbajn maic
Qeshtu kaniher Gjaki m'Vlon qes xixa shllajferic
bitch, I'm flexin' SHLLAJFERIC
Ajo po qet Shllag n'cic
Edhe n'shpi si kish kta t'shpis
Po shkoj 2-jat me ja kic

Ref :
Bari Terla Bir
Fejkera,Dajt,snitchat,gangstera,paret,bitcha(2x)
Kjo o gjuha e rrugve sdi sa pe kupton
Nese ti e din at'her nrrug je ka rrnon
Pare Pare n'Bank nBank , Drog Drogen n'Qant
Ton Diten Rrugve tu u en me Band

Verse 2.

Benza t'Zi neper SHTET/
Ton e mbajn Qetsin pos atina n'Gepek/
Xhamat me Folje/
Hekri nder BOLE/
Policia vjen Malli zhduket n'Shole/
Krejt qka mVyn osht pak Qetsi/
Po qetsin une nuk pe gjej/
Edhe noshta m'Vyn ma shum dashni se dashnia m'Ka harru krejt
Kshtuqe FUCK ata e FUCK ket tjetren se per 2-jat spo ma Ndin/
Snitch-at shkojn me ndejt te Dajt, na thojm jon shku nOPQIN/
Like Kese t'Bardha si MIHRIJE BRAHA/
Ma shum HEKRA se n'Shpi BRAVA/
Ti po mundohesh badihava/
Jet e flliqt se lan as HAVA/
Tash pe di qe mir e pat BABA, m'thojke kapi Librat a Un veq Letrat i kapa.

Ref :
Bari Terla Bir
Fejkera,Dajt,snitchat,gangstera,paret,bitcha(2x)
Kjo o gjuha e rrugve sdi sa pe kupton
Nese ti e din at'her nrrug je ka rrnon
Pare Pare n'Bank n'Bank , Drog Drogen n'Qant
Ton Diten Rrugve tu u en me Band


Ky tekst u dërgua nga RigonsylajKartolina (1)

U krijua nga ardita06_ 2018-01-05 23:14:59
Jeta Osht E Shtreit Amo
Ti Po Shitesh Per Pak Lek

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019