Më mbaj mend (për 1 muaj)


Gjiko - Dhipa Splifa

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dhipa Splifa".
3. Video është e këngës "Dhipa Splifa", por nuk këndohet nga Gjiko.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Gjiko - Dhipa Splifa  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  16

Pjesëmarrëse në

Top Fest 12

Komente

Asnjë Koment

02/03/2015

2015-03-02T14:35:53+00:00Dhipa, spliffa, dhipa, spliffa
2 ne 1 lirisht thirem X wiz khalifaa (2x)

Pun flliqta me pare, trileqe me spliffa
orgazma me dhipa, ju grithni ziddnaaa
kur mfolni per beefa, tinglloni si npatika
dhipat si barbika, splifat sikur pisha

sna ka shku shkolla, veq i dim do tripa
plus minus shumzim qekaaq mvyn matematika
na jena lladika, ju palojm sardina
po ndina te bina si me kon te shpija

pom shtin shum me kesh u nxiva
sjon as taman dhipa jon veq klita

ou im the shit, ti je miz amo mos mu ngjit
dokna si zombie mos u qudit
tu qu jet tnates dit per dit
tu shit rap, tu shit swag
thu se ndeja o butik
tnjejten koh , tjeter loj
Pare nrrug tu bo me clique
fuck with it!

Dhipa, spliffa, dhipa, spliffa
2 ne 1 lirisht thirem X wiz khalifaa (2x)

shum shum took (x4)
shum shum took po mbjen telefoni ntok
ton kryt e fort po asnjoni nuk e rrok
hasllirati kush ka vakt me prit me roll
bor sa tdush veq a ka skijator ?
Seket Lej , po cillet n'dor
se jeta don me mshti perfundi po une se lo !


Ky tekst u dërgua nga haha majr ije :)
Më Shumë Këngë Nga Gjiko:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet