A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Gjiko - Fake Drake


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  17

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

04/05/2018

2018-05-04T13:11:09

Këngë e albumit:

"Energjiko"


Ya ya ya ya ha ya ya

Qaty qe ntrap gjiko me shokt e vet
N'kese pi shtin n'vag pi qet
Dje i kan hargjit kejt lekt sot duhet mi bo apet
Ndryshe si qet jojo ndryshe si qet
Ulsja n'airoplan osht "A"
Stjuardeska mu mbo be
Vizen e kom "C"
E kerri posht po m'pret en "D-e"
Dostat pom bojn dhe
Nuk e di me mu qa ke
Kesh n'ajr e ntok bi**h e ti kerka nuk je
Follow me shawty shawty
Follow me shawty shawty
Kerrin me shejen e kalit
Kerrin me shejen e kalit
Pi hasllerit n'biznismen
Shkoj ndeti lahna nbazent
Fak it e nxo ni peshkaqen
Edhe shteti ma boni ban
Ya ya ya ya, gjiko nxoni peshkaqen
Ya ya ya ya, gjiko nxoni peshkaqen
E ti hala po kcen si drake

[REF.:]
E ti hala je ka kcen si drake
E ti hala kongt pi bon fake
Fake drake (x4)
Fake drake (x7)
Fake drake (x12)

Hajde hajde nisja luj
Bon me kam e bon me dur
Se nuk je per reptur
Se nuk je per reptur
Loja loja loja loja eyy
Fallc fallc fallc ey
Gjiko osht orginall
Kejt po thojn orginall
Gjiko osht orginall
Gjiko osht orginall
Ti je djath, ti je djath, ti je djath, ti je djath
Mjaft tash, mjaft tash, i kom qit djathtas
Mjaft tash, mjaft tash, se tkerset majtas

[REF.:]
E ti hala je ka kcen si drake
E ti hala kongt pi bon fake
Fake-drake (x4)
Fake drake (x32)

Mjaft tash, mjaft tash, i kom qit djathtas
Mjaft tash, mjaft tash, se tkerset majtas

Qaty qe ntrap gjiko me shokt e vet


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019