Më mbaj mend (për 1 muaj)


Gjiko - Xhiro

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Xhiro".
3. Video është e këngës "Xhiro", por nuk këndohet nga Gjiko.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Gjiko - Xhiro  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Video Produksioni:

Sekuencë

Produksioni:

Big Bang (Arbër Gjikolli)

Komente

Asnjë Koment

11/07/2020

2020-07-11T18:30:10+00:00[REF.:]
A po vjen me bo ti nji xhiro, xhiro?
I bi nal qytetit me nji xhiro, xhiro
I'ma ride, I'ma ride
Dej n'saba, dej n'saba (po)
Nata shume e gate, tu e pi ni spllif n'autostrade (spllif spllif)
Zemra don me i thone do fjale
Se kom shume tripa, kom shume tripa, kom shume tripa
Se kom shume tripa, kom shume tripa, tripa tripa

E pi do ganja e i gjej do pancia
E i ha do pasta, keta veq "Copy-Pasta"
Shume sgajs, shume vibes t'mira
Hec greji tre dilla para se me shku te shpia
Shume galje, po s'ka gajle, vec a ka pare?
Se kur ka pare gjith' ka qare
Capisc, capisc, capisc, capisc, capisc
Baby fjalen mos ma kthe, zemren mos ma the
Ta dish, ta dish, jo sot a ma prish
Falem vec per sene t'mira se kom shume tripa
Se kom shume tripa, kom shume tripa, tripa tripa

[REF.:]
A po vjen me bo ti nji xhiro, xhiro?
I bi nal qytetit me nji xhiro, xhiro
I'ma ride, I'ma ride
Dej n'saba, dej n'saba (po)
Nata shume e gate, tu e pi ni spllif n'autostrade (spllif spllif)
Zemra don me i thone do fjale
Se kom shume tripa, kom shume tripa, kom shume tripa
Se kom shume tripa, kom shume tripa, tripa tripa

Karantina, ej
S'muj me ndejt te shpia, ej
Mandija vija, ej
I kom shtu 5 killa, ej
Rollit, gaz gaz, mos kqyr permas
Shume high, Elon Musk edhe pak shkojna n'Mars
Deshten, s'deshten pa e bo une temen kurre jo s'e lo
Kur e [?] Tupac-i e Biggie [?]
Krejt fans, flm
Kiss kiss, klm
Police, klm
More weed, edhe njo
Nuk pim regular, no shits
E kom bo une jet me gra
Dej sa dillin kom me pa, ya ya

[REF.:]
A-a-a (A po)
A po vjen me bo ti nji xhiro, xhiro?
I bi nal qytetit me nji xhiro, xhiro
I'ma ride, I'ma ride
Dej n'saba, dej n'saba (po)
Nata shume e gate, tu e pi ni spllif n'autostrade (spllif spllif)
Zemra don me i thone do fjale
Se kom shume tripa, kom shume tripa, kom shume tripa
Se kom shume tripa, kom shume tripa, tripa tripa


Më Shumë Këngë Nga Gjiko:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet