Gjin Shani
Gjin Shani

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Gjin Shani është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqiperisë së veriut. Më datë 18 Janar 2014, Gjovalin Shani & Gjin Shani publikojnë videoklipin "Ka Ardh Dita Me Nrru Fene". Më datë 8 Nëntor 2015, Gjin Shani publikon videoklipin "Mysafir Ne Kullen Ton". Më datë 5 Tetor 2016, Gjin Shani publikon videoklipin "Sot Kosova Eshte E Lirë". Më datë 11 Nëntor 2016, Gjin Shani publikon videoklipin "Droga Dhe Bixhozi". Më datë 9 Janar 2017, Gjin Shani publikon videoklipin "Me Fal". Më datë 23 Nëntor 2017, Gjin S...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0