Gjin Shani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.9 / Votuan:  7
BIOGRAFIA: Gjin Shani është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqiperisë së veriut. Më datë 18 Janar 2014, Gjovalin Shani & Gjin Shani publikojnë videoklipin "Ka Ardh Dita Me Nrru Fene". Më datë 8 Nëntor 2015, Gjin Shani publikon videoklipin "Mysafir Ne Kullen Ton". Më datë 5 Tetor 2016, Gjin Shani publikon videoklipin "Sot Kosova Eshte E Lirë". Më datë 11 Nëntor 2016, Gjin Shani publikon videoklipin "Droga Dhe Bixhozi". Më datë 9 Janar 2017, Gjin Shani publikon videoklipin "Me Fal". Më datë 23 Nëntor 2017, Gjin S...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Elderin Dekaj

Tonin Uldedaj

Artur Matia

Xhelal Juka

Bardhok Mehmeti

Istref Zaraj

Prek Mrishaj

Petrit Gjini

Zamir Jakupi

Lirim Hoxha


Tags: Gjin Shani

Krijo Një Kartolinë