Gjin Shani
Gjin Shani
Gjin Shani
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Gjin Shani është këngëtar i njohur. Më datë 18 Janar 2014, Gjovalin Shani & Gjin Shani publikojnë videoklipin "Ka Ardh Dita Me Nrru Fene".

Më datë 8 Nëntor 2015, Gjin Shani publikon videoklipin "Mysafir Ne Kullen Ton".

Më datë 5 Tetor 2016, Gjin Shani publikon videoklipin "Sot Kosova Eshte E Lirë".

Më datë 11 Nëntor 2016, Gjin Shani publikon videoklipin "Droga Dhe Bixhozi".

Më datë 9 Janar 2017, Gjin Shani publikon videoklipin "Me Fal".

Më datë 23 Nëntor 2017, Gjin Shani publikon videoklipin "Pa Faj Pa Fat".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0