Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  355
 • Emri i Vërtetë:
 • Argjiro Kajtazi
 • Vendlindja:
 • Prishtinë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Gjermani 
 • Mosha:
 • 30 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Gjira është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe hip-hop. Gjira, është emri artistik i Argjiro Kajtazit, artiste me prejardhje nga Kosova që ka vite që jeton dhe krijon ne Gjermani. Me një përvojë mbi dhjetëvjeçare të kultivuar kryesisht në gjirin familjar, fillimisht me nxitjen dhe përkrahjen e vëllait, Ardianit, dhe motrës Albulena e njohur si Lenaz´beat në kuadër te shtëpisë botuese “Sunny Hill” (në kujtim të Kodrës së diellit, vendi i lindjes së tyre në Prishtinë!), po arrin që përmes këngëve të rea...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

1 🔥🔥

Motra e

Ardi (Ardi Kajtazi)

Motra e

Albulena Kajtazit

Profili

Twitter

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Lady Cherry

Albulena Kajtazi

Amantia

Luar

Dafina Rexhepi

Bubulina Krasniqi

Valentina Ajdari

Fjolla Morina

Edita Sopjani

Teuta Kurti


Tags: Gjira, Argjiro Kajtazi, Gjira Kajtazi, Ibrahimaj

Gjira në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë