Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Gjira - Premtimet (Solo)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  19

Komente

Asnjë Koment

02/02/2012

2012-02-02T20:34:37+00:00Thjesht te mori jeta rruges une pa ty
te deshta me gjith zemer trego ku je ti
stë besoj te thash,s'të besoj
Unë ty taaaash
Loti mpikon dhe kjo zemer
pom plaaas

Ref:2
Ku mbeten gjith ato premtime ti ke nje
pjes e jetes time ,ti fala
te gjith ato gabime ,te dorova se tkam
deshtttt

ti e di kush ësht ne
telefon,mos bej se si
zerin nuk ma degjon
skam gjum ne sy ,kerkoj ate qka
me mungon Një Jet me ty ..2X

Ref:2x

Ku mbeten gjith ato premtime
ti ke pjes e jetes time
ti fala gjith ato gabime
te durova se te kam deeeeshtt

Ende te ndjej zemer kthehu prap,
te une ska me jet pa ty
ti e di te dua shum eja ktu
ne te dy te jem te lumtur.. 2x.

une ende te ndjej
une ende te ndej
une ende te ndjej
(te lumrtur)
une ende te ndjej
oooo jehhh
une ende te ndjej


Ky tekst u dërgua nga Ninaa
Më Shumë Këngë Nga Gjira:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet