Më mbaj mend (për 1 muaj)


Gjira - Mami S'po Me Len

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mami S'po Me Len".
3. Video është e këngës "Mami S'po Me Len", por nuk këndohet nga Gjira.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Gjira - Mami S'po Me Len  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  165

Këngë e albumit:

"Dimi E Patika"

Komente

6 🔥

08/09/2013

2013-09-08T13:26:24+00:00Vers 1:

Ti je problem, krejt po donë me m´largu prej teje
Po, prej ditës t´parë qe t´pashë, policia ashtë mbas meje
S´po di ti kush je, nuk ta di historinë
E di që s´je perfekt, po mu hiç s´po ma ninë

Veç tregoma fisin, me një herë na po ia nisim
Tjertë po na bezdisin, kurthat po na kurdisin
Mami nuk po m´len mu me ty m´u taku
po thotë që nuk ki shkollë, e nuk vyen kurgja për mu, ohh!

Refreni:

Baby hajde ikim se mami s´po m´len,mami s´po m´len,

mami s´po m´len! 6x

Vers 2:
Po thonë ashtë çikë e keqe, çikë pa tradita
Rrin deri vonë jashtë, tuj u sjell me pishpirika
Ha, sa e keqe! Sillet gjithkah sokakut
I kam prind t´diplomum, prapë njerin me shkollë s´e mati

Mentaliteti jem janë ngjyrat kuq e zi
edhe pse jetoj jashtë, veç shqiptarin e bi n´shpi
kapi teshat e patikat, letrat e kimikat
Krejt n´çantë i shti, pritum se po vi!

Refreni:

Baby hajde ikum se mami s´po m len,mami s´po m´len,

mami s´po m´len! 6x

Pritum se po vi!

Mami s´po m len! Pritum se po vi!

Break Down:

N´sytë e tu, historinë tane e lexova
Shumë shpejt unë e kuptova qe kjo jetë ashtë kundër teje
Nja nder prej arsyeve, pse s´ largohna unë prej teje
N´Zot the s´beson ma, besimin do ta kthej
besën ta kam dhanë, fjalën teme nuk e thej

Refreni:

Baby hajde ikum se... 2X

Baby hajde ikum se mami s´po m len, mami s´po m´len, mami s´po


Ky tekst u dërgua nga  aLii006
Më Shumë Këngë Nga Gjira:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet