Më mbaj mend (për 1 muaj)


Gjira - Mos Ma Prish Imixhin

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Ma Prish Imixhin".
3. Video është e këngës "Mos Ma Prish Imixhin", por nuk këndohet nga Gjira.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Gjira - Mos Ma Prish Imixhin  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  57

Komente

18 🔥

08/09/2013

2013-09-08T12:39:16+00:00........................................................
Ami ami 10 minuta qe shpejt un po ngutna
Shiki miki whuup whuup pak do shmink ja futa
Patika tang top bitch so easy on top
Nuk ju kqyri un n'tv se naper ara shoh boll lope
Na jena ma ndryshe se ju n'tv
Se na jem prej Kosove e ju prej Hollywoodi
Femrave shqiptari prej ty po i vjen marre
Po blen fam me pare textet tua abetare
Mu inditifiku me juve asnihere
Na hala jetojm me tradita si ktynehere
Per me perparu skom nevoj mu bo si ti
E nese du me kru MA KRUN BURRI KUR TSHKOJ n'SHPI
........................................................

Bitchi pe prek minxhin
Mos na prish imixhin 4x

Ref:2x
........................................................
Cka kom qef me fol kur askush nuk um vet
Askush nuk um vet askush nuk um vet
Po m'thojn Gjir mos shaj po s'po muj qet me ndejt
S'po muj qet me ndejt s'po muj qet me ndejt
........................................................

........................................................
S'jom un hater mos um gjuj ti kunxha
Ta thom une n'ftyr jo me statusa
Skom nevoj un per statista me ty dije s'po du featuer
Nese ti mu nuk um pelqen s'ki cka e flliq ti punen tem
Dj mediaplayer press play lshoje XHEMILEN
Pse une jom gangsta n'kerr UNIKKATILIN
Prej se erdha une ti ja nise me ndrru stilin
Fuck niggas in paris un jom shqipe me plis
As une s'jom perfekt po bitchat si ti nuk i baj hic
........................................................

Bitchi pe prek minxhin
Mos na prish imixhin 4x

Ref:2x
........................................................
Cka kom qef me fol kur askush nuk um vet
Askush nuk um vet askush nuk um vet
Po m'thojn Gjir mos shaj po s'po muj qet me ndejt
S'po muj qet me ndejt s'po muj qet me ndejt
........................................................


Ky tekst u dërgua nga  Gazmend
Më Shumë Këngë Nga Gjira:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet