Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Audio Kërko Video

Gjira - Dimi E Patika (Acoustic Medley)  (Feat. Ardi Kajtazi)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Komente

1 🔥

31/07/2014

2014-07-31T10:30:44+00:00

Featuring

Ardi (Ardi Kajtazi)

Këngë e albumit:

"Dimi E Patika"
Ardi: Qka pot vjen inati
Gjira: Nanana
Ardi: Si na smunesh me bo ti
Gjira: Nanana
Ardi: Du mju ni kreit tu bertit
Gjira: Nanana
Ardi: Te na ti smunesh me aritt

Gjira: Diten shetitem n'qytet
Naten kcejm disko qyqek
Kur jena nshpi bojna hyzmet
E nDasem dimi e jelek
Jom kon e vogel e se kom dit qe kreit shkojn kat fryn era
Per inati me arrit na ashtu nuk jena
Hajde kalle-kalle bitin mos e nale
Mos um thuj ti dale se un sjam normale

Ardi:Qka pot vjen inati
Gjira:Nanana
Ardi: Si na smunesh me bo ti
Gjira: Nanana
Ardi: Du mju ni kreit tu bertit
Gjira: Nanana
Ardi: Te na ti smunesh me aritt

Ardi: Hiqu ksi gangsterave tash na erdhi vera
Veni kreit po mushet,liri o tu ardh era
Do kan dal me kcy e do po dojn me knu
Do bitcha po dojm me pi e do bitch dojn me huu

Gjira: Qka pot vjen inati
Si na smunesh me bo ti
Lem mos em lodh se as emrin nuk ta di
Nese thom qe osht palidhje pse mendon qe e kom me ty

Ardi: Qka pot vjen inati
Gjira:Nanana
Ardi: Si na smunesh me bo ti
Gjira: Nanana
Ardi: Du mju ni kreit tu bertit
Gjira: Nanana
Ardi: Te na smunesh ti me aritt


Ky tekst u dërgua nga Doresa Lajçi
Më Shumë Këngë Nga Gjira:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet