Më mbaj mend (për 1 muaj)


Gjira - Qysh Me T`ba Per Veti?

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qysh Me T`ba Per Veti?".
3. Video është e këngës "Qysh Me T`ba Per Veti?", por nuk këndohet nga Gjira.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Gjira - Qysh Me T`ba Per Veti?  (Feat. Vig Poppa)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Vig Poppa

08/08/2014

2014-08-08T11:15:42+00:00Gjira:
Krejt krejt po sillen rreth ni muhabeti
une ty qysh met bo perveti
sonte ty met shti me mu me neejt
netve tjera ti ke mem lyp vet
Krejt krejt po sillen rreth ni muhabeti
une ty qysh met bo perveti
sonte ty met shti me mu me fleejt
netve tjera ti ke mem lyp vet
ai po ma bon me sy ai po ma bon me sy
mafrohet ngat eya don diqka me pi
e di ku po ma qet e di ku don me dal
pe sill rreth e rreth o prap po fol shum fjal
heret apo von un te ti do te perfundoj
veq per ty live performoj
heret apo von un te ti do te perfundoj
veq per ty live performoj
Krejt krejt po sillen rreth ni muhabeti
une ty qysh met bo perveti
sonte ty met shti me mu me neejt
netve tjera ti ke mem lyp vet
Krejt krejt po sillen rreth ni muhabeti
une ty qysh met bo perveti
sonte ty met shti me mu me fleejt
netve tjera ti ke mem lyp vet

Vig Poppa:
sille ka te sillsh un jom njo si un ska me pas
mos me krahaso me tjeter kon jom nje tjeter klas
kqyr ti pak edhe e vren vet Vig Poppa o perfekt pos meje krejt e bojn njejt
man kape njoin mshoj tjerve
pe di qka po lyp e ke gjet
edhe nuk ki nevoj mo me lyp tjeter
asnjehere pos meje
hajde pi lajm muhabetet
ska nevoj po mdoket boll u bo
Hajde ti lojm ...
dyt pe dojm njanin tjetrin

-dyt pe kuptojm zemer qeshtu ja ni Kur me ty perfundon zemer duhesh me dit se gjithmon un e boj temen edhe sma nin let menojn qka do qe dojn zemer na dyt e dojm zemer

Gjira:
heret apo von un te ti do te perfundoj
veq per ty live performoj
heret apo von un te ti do te perfundoj
veq per ty live performoj
Krejt krejt po sillen rreth ni muhabeti
une ty qysh met bo perveti
sonte ty met shti me mu me neejt
netve tjera ti ke mem lyp vet
Krejt krejt po sillen rreth ni muhabeti
une ty qysh met bo perveti
sonte ty met shti me mu me fleejt
netve tjera ti ke mem lyp vet

-krejt krejt po sillen uuu krejt krejt po sillen uuu krejt krejt po sillen uuu krejt krejt po sillen uuu


Ky tekst u dërgua nga Doresa Lajçi
Më Shumë Këngë Nga Gjira:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet