Më mbaj mend (për 1 muaj)


Gjira - Rastësisht

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Rastësisht".
3. Video është e këngës "Rastësisht", por nuk këndohet nga Gjira.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Gjira - Rastësisht  (Feat. Ardi Kajtazi)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente

1 🔥

Featuring

Ardi (Ardi Kajtazi)

11/06/2014

2014-06-11T20:24:38+00:00oo , ey , iieei yah ,

Dite e keqe, por si stres pom bon
jom nervoze, pare n'bank nuk kam
dhe rruges per shpi,
te shoh ty, ja ku je,
ajo ftyr kaq e bukur te sjelle lumturi

Dhe une, une ty po te shikoj
dua te di nga je ti,
dhe emrin si e ki,
pse s'te kam pare une me perpara aa,
ti, ti je i papar,
dua te t'kem prane,
eja, eja, eja njoftom.
I watch you baby girl,
a one she you my world,
a one a one rock you tonight,
a one a one rock you tonight

Baby girl, baby girl, baby girl


Ky tekst u dërgua nga Xx
Më Shumë Këngë Nga Gjira:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet